lipca 24, 2017

Współpraca

Jestem zainteresowana szeroką współpracą, testowaniem produktów, recenzjami, wspólnymi projektami, akcjami, inicjatywami. 

Wciąż rozwijam bloga, aby docierał do coraz więcej ludzi, zwariowanych na punkcie zdrowego żywieniaJeśli masz ciekawy pomysł, skontaktuj się ze mną.Spróbuj tym sposobem: Napisz do mnie maila
positivefitlife@gmail.com

Ness
Prawdopodobnie najbardziej wpływowa blogerka w świecie fitnessu, sportowych trendów i zdrowego stylu życia przepełnionego przygodami. Zawsze kieruje się uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. Uwielbia słyszeć o dobrych współpracach i pomysłach korzystnych dla obydwu stron. Pisze zgodnie z sumieniem, co cenią Czytelnicy, nazywając ją szczerą i godną naśladowania. Poszukiwaczka trendów i trendsetterka. Ma ambicje, by polecane przez nią gadżety i produkty gościły w każdym domu. 

Jej Czytelniczki to ćwiczące po godzinach pewne siebie dziewczyny, dbające o wygląd ceniące zdrowie. Fascynują je gadżety i akcesoria ułatwiające życie, treningi i ćwiczenia. Lubią zdrowo zjeść i utrzymywać szczupłą sylwetkę. To kobiety szukające inspiracji, lubiące delektować się dobrą książką i wcisnąć się w kolorowe legginsy. To również atrakcyjne dziewczyny o jasnym spojrzeniu, których ani na krok nie opuszcza poczucie humoru. 

 

Branże, które wyjątkowo odpowiadają
blogowi tematycznie:

Gadżety i sprzęt sportowy
Odzież sportowa
Produkty i gadżety kulinarne
Kosmetyki
Suplementy diety
Produkty dietetyczne
Produkty bezglutenowe
Wakacje zdrowotne
Książki dotyczące zdrowego trybu życia
oraz wszelkie inne, pasujące do kategorii zdrowie, uroda, odżywianie i sport


Przykładowe formy współpracy:

Recenzje i opinie,
Testy produktów,
Reportaże i fotorelacje,
Wydarzenia społeczne i sportowe, 
 Konkursy,
Konferencje, 
Maratony fitness
Wpisy tematyczne na blogu / fanpage'u na Facebooku / stronie na Google +
Wyjazdy
oraz inne formy współpracy


Współpracowałam już z:


najlepsze blogi

Baner

Pozdrawiam serdecznie!
Elizabeth Lawess

TOP