października 01, 2014

THE BEST OF

Miesiąc wrzesień chyba na zawsze kojarzyć mi się będzie z herbatą, fitnessem, maratonami biegowymi i żurawiną. I jeszcze z dużą liczbą napisanych postów w ostatnim czasie. Przekroczyłam 150 postów spod własnego pióra. :) Jakiś jubileusz czy coś będzie trzeba uczcić. O! stuknijmy się szklanką soku z żurawiny!

Znaleźć mnie możecie na Facebooku wpisując "Positive Fit Life", na Bloglovin też już pod nową nazwą bloga. Podwójnie działam też na Google + pod profilem bloga "Positive FIT Life" i swoim własnym Elizabeth Lawess.
Tym razem wrzesień to także moc dobrych zmian. Dotyczy to nowego adresu bloga. Bardzo mi miło, że możemy się spotykać już pod nowym szyldem. W związku z tym było nie mało zamieszania i mam prośbę do moich zaprzyjaźnionych obserwatorów. Gadżet obserwatorzy po zmianie nie działa tak jak przedtem i nie wyświetla postów z nowego adresu tylko ze starego. Dlatego proszę abyście osobiście i ręcznie dodali adres www.positivefitlife.blogspot.com do listy czytelniczej w panelu bloggera.


Teraz czas na posty! The best of the best in Septemper! Opisze wam te wpisy, które sami doceniliście najbardziej.

Top temat:
Szklanka soku z żurawiną oraz warto wiedzieć!
W roli głównej żurawina na Positive Fit Life znalazła się aż dwukrotnie. Najpierw w roli naturalnego środka wspomagającego odchudzanie i naturalnego antybiotyku w postaci soku, a później żurawina wmieszała sięw mieszankę bakalii jako suszona żurawina. Obydwie formy bardzo zdrowe. Przekonają Cię do tego obydwa posty. 

Najpopularniejszy post:
Dawno nie trenowałaś - musisz przeczytać ten post!
O pamięci mięśni do aktywności fizycznej. Magiczne 9 miesięcy, przez które Twój organizm może zapamiętać nową wagę i wygląd mięśni,
ale też zapomnieć jak to jest być w formie
i wrócić do dawnej sylwetki zapisanej w DNA.
 
Z humorem: 
Fitness i lenistwo na wesoło
Dlaczego nie pośmiać się z lenistwa, które nieoczekiwanie staje się dużym wysiłkiem fizycznym i przyprawia nas o poty? Ponoć kilka osób śmiało się, czytając ten wpis.

Gorące wydarzenia: 
Warsztaty kolorów herbaty
Ciekawe wydarzenie, na którym kosztowaliśmy i pożeraliśmy ciekawostki na temat 6 kolorów herbaty. Warsztaty wspominam bardzo ciepło i miło. Idealny sposób na wieczór dla maniaków herbaty, pijących ją hektolitrami, tak jak ja.

Mistrzostwo Polskich siatkarzy
Emocjonalny, żywiołowy post napisany zaraz po ostatniej piłce meczowej naszych Polaków w turnieju o Mistrzostwo w siatkówce. Katowicki spodek aż odleciał z wrażenia. Ja niemal również. Klikając w tytuł możesz przeczytać nadzwyczaj ciekawe komentarze i wziąć udział w dyskusji, wygłaszając swoją opinię. Rozprawialiśmy o narodowej dumie z osiągnięć, pesymiźmie i o tym, dlaczego do jasnej ciasnej, piłka nożna jest "sportem narodowym".

Nowość! Wywiad: 
Wywiad "Fitness i dieta - idealne połączenie" dla SportOS.pl
Przeprowadzono ze mną wywiad w serwisie sportowym. Niezwykle emocjonujący wywiad. Jeśli chcesz się dowiedzieć o mnie więcej niż piszę blogu, kliknij w tytuł i przeczytaj.

Zapowiedzi na październik
Fitnessowo bardziej, intensywniej, mocje. Wspomnę o treningu siłowym, który zagościł w moim planie na dobre i o wyzwaniu "październik w słowach" z blogu Różowej Klary.

5 komentarzy:

 1. Świetny blog :D chętnie zaglądam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Często jem jesienią i zimą żurawinę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Powiem Ci szczerze, że prawdziwe blogowanie zaczyna się w wordpress. Miałem bloga w blogspot, teraz w wordpress i mogę to porównać. Twój blog jest jednak ok.

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś i dziękuję za Twój komentarz. Każdy jest dla mnie na wagę złota.
Jest bardzo prawdopodobne, że do Ciebie zajrzę.

Spodobał Ci się blog ---> zaobserwuj!

Proszę, nie zostawiaj adresów do swoich wpisów i artykułów.
Pozdrawiam ciepło!
Ness

TOP