marca 26, 2014

Tropem Wellness! Co to takiego?


W ubiegły czwartek w całej Polsce odbywały się spotkania regionu firmy Oriflame, na którym prezentowano nam przeróżne nowości, a także produkty dostarczające witamin, pomagające zrzucić na wadze i wrócić do zdrowia z serii Wellness. Produkty te cieszą się naprawdę bardzo dużą popularnością i uznaniem wśród kobiet. I z dużym zdumieniem obserwowałam obecne tam panie, z jakim zadowoleniem pałaszowały zupy, wypijały koktajle i zajadały batoniki dla aktywnych. Też ich spróbowałam! ;) Jak produkty Wellness wychodzą na tle produktów z apteki? Sami przeczytajcie. Abyście też mogły dowiedzieć się więcej o tym, czym jest Wellness postanowiłam opisać spotkanie, na którym byłam, spróbowane produkty no i wiedzę jaką pochłonęłam, abyście też mogły wyrobić sobie zdanie na ten temat. Jakie ono będzie? Bardzo chciałabym się tego pod koniec tego postu dowiedzieć ;) Najpierw jednak przeczytaj, a pozytywnie się zaskoczysz ;)

Wellness przynoszą efekty ludziom na całym świecie, co 5 sekund sprzedawany jest jeden produkt, a ja co chwilę na spotkaniu dowiaduję się, że ktoś schudł pokaźną dwu cyfrową liczbę kilogramów, uchylając rąbka tajemnicy, że to dzięki Wellness. Mowa tutaj o produktach, które dają multiwitaminy, kwasy Omega-3 i 6, błonnik, składniki odżywcze oraz pomagają zyskać pozytywną energię i oczywiście cieszyć się życiem. Wszystkie użyte składniki są pochodzenia naturalnego, a białko pochodzi z 3 wegetariańskich źródeł, tak aby odżywianie było całkowicie bezpieczne.

Patrząc na to, co proponują apteki za mniejszą lub większą kwotę zaczęłam się zastanawiać, czy kupując w aptece możemy nadziać się na kawał chemii, mimo, że dostępne w aptece, wiec wcale nie taki zdrowy. Analizując opakowania doszłam do wniosku, że rzadko na opakowaniach ktoś oświadcza, że produkt jest choć w połowie naturalny. Jeśli nie naturalny to znaczy, że szkodzimy sobie i zatruwamy toksynami.
 
 Zwykle sceptycznie patrzyłam na ogół produktów wspomagających utratę wagi, bo słyszałam od znajomych kupujących w aptekach, że wszystko jest ok, gdy bierzesz i dopóki nie odstawisz produktu. Potem waga niestety wraca i już nie jest tak kolorowo. Oczywiście musiałam zrobić mały research. Rozmawiałam więc z kilkoma paniami, które dłuższy czas piły koktajle i jadły zupy Wellness. Stwierdziły, że nic takiego nie zaobserwowały, a ważyły się regularnie. Waga spada po prostu wtedy gdy się odżywiasz Wellness, a gdy odstawiasz to po prostu waga jest w miejscu, bo Twój organizm zdążył się nauczyć, jak dobrze regulować poziom cukrów, jak trawić i jak szybki mieć metabolizm.

Suplementy diety Wellness to różne rodzaje skomponowane specjalnie dla kobiet i mężczyzn, a w każdym zestawie mamy 3 rodzaje różnych kapsułek, w tym także znajdziemy multiwitaminy i minerały dla włosów i paznokci, a co dla FITdziewczyn najważniejsze: multiwitaminy i minerały zwiększające wytrzymałość organizmu, mięśni, dbające o układ krążenia i chroniące naturalne piękno skóry. Dostarczając wodę do organizmu, jeśli masz dość zwykłej wody mineralnej, możesz urozmaicić ją koktajlami truskawkowymi, waniliowymi i czekoladowymi, które normują poziom cukrów we krwi, pomagają zaspokajać głód i dostarczają organizmowi zastrzyk wspomnianych kwasów Omega 3 i 6. Cała tajemnica tkwi w dodatkach naturalnych wyciągów z rożnych produktów takie jabłko, brukselka, sałata i inne, chociaż w smaku możemy ich nie czuć. Gustować można też w zupach, łatwych do przygotowania, więc możemy je zabrać do pracy, co myślę, że jest bardzo wygodne, kiedy spędzamy całe dnie w korporacji lub na uczelni i musimy zjeść obiad, co jest lepsze niż wcinać kanapki. Zupy Wellness to pełnowartościowe posiłki, tak więc będąc w pracy nie musisz rezygnować ze zdrowego jedzenia i możesz spałaszować pomidorową czy szparagową. W takim Wellness menu przewidziane są oczywiście dwie przekąski - batony proteinowe. Pierwsze z dodatkiem granatu, jagody acai i borówki, znanych z właściwości antyoksydacyjnych i prozdrowotnych oraz z kawałkami czekolady, gdzie jest też kakao, jęczmień i płatki owsiane. Próbowałam - bardzo dobre, chrupiące i nie za słodkie.

Marka Oriflame, która ostatnio kojarzona jest przecież głównie z kosmetykami, od dłuższego czasu proponuje nam akcesoria do domu, kuchni i oczywiście w serii Wellness proponuje nam cały zestaw porad ekspertów, dietetyków, kucharzy w przewodniku Wellness, wagę z możliwością pomiaru zawartości procentowej tłuszczu w organizmie, akcesoria (pojemniki, torby, miarki). Tworzy się także specjalna społeczność korzystających z Wellness, gdzie można bezie pogadać, zasięgnąć rad doświadczonych koleżanek, podyskutować i powymieniać się doświadczeniami.

Produkty Wellness można kupić tutaj na stronie Oriflame .

Obrazy pochodzą z lula.pl, oriflame.com, mojeciuchy.pl, oriswiat.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że jesteś i dziękuję za Twój komentarz. Każdy jest dla mnie na wagę złota.
Jest bardzo prawdopodobne, że do Ciebie zajrzę.

Spodobał Ci się blog ---> zaobserwuj!

Proszę, nie zostawiaj adresów do swoich wpisów i artykułów.
Pozdrawiam ciepło!
Ness

TOP