stycznia 30, 2014

Jesteśmy w Google+

Bardzo mi jest miło poinformować, że mój blog ma teraz strumień w Google+. Gorąco zapraszam, dołączajcie. Wszystko jest tworzone z myślą o Was, drodzy czytelnicy i goście. Oznacza to mniej więcej tyle, że dołączając do kręgu Positive Attitude Towards Life możesz obserwować posty i oglądać skróty wydarzeń u siebie w wygodny sposób. Oczywiście positiveattitudetowards.blogspot.com prezentuje się na nowym strumieniu w swoim nierozłącznym obrazie morza.

Jest to dla mnie ważny moment w rozwoju i mam ogromną nadzieję, rozwijać się jeszcze intensywniej i być lepszą blogerką. Rozwój w kwestii bloga jest niezmiernie ważny dla mnie nie tylko jako osoby, która poprzez czytanie waszych komentarzy się wzbogaca i uczy, ale też zapoczątkowuje dosyć ciekawą dużą przebudowę bloga, którą planuję. Dotychczasowe komentarze, opinie były dla mnie niezwykle motywujące. Dodawały mi skrzydeł i czytane były z wielką uwagą.

Wszelkie pomysły, wskazówki jak ulepszyć bloga, życzenia oraz rady są mile widziane. Koniecznie! Kochani, mówcie w każdy możliwy sposób jaki będziecie sobie życzyli czy na maila, czy w komentarzach, czy na strumieniu Google+, bardzo tego potrzebuję!

Pozdrawiam Was ciepło! Keep positive! ;)

2 komentarze:

  1. ja bym trochę pozmieniała szatę graficzną na bardziej przejrzystą

    OdpowiedzUsuń
  2. mnie jakoś drażni to całe google + ;(

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś i dziękuję za Twój komentarz. Każdy jest dla mnie na wagę złota.
Jest bardzo prawdopodobne, że do Ciebie zajrzę.

Spodobał Ci się blog ---> zaobserwuj!

Proszę, nie zostawiaj adresów do swoich wpisów i artykułów.
Pozdrawiam ciepło!
Ness

TOP