lipca 22, 2013

Wrzucić tempo

Zdecydowanie nie lubię poniedziałków. Wkracza się w tydzień z ociężałym brzuchem po niedzielnym odpoczynku. Zanim przyjdą ciekawe pomysły na aktywny dzień... przychodzi środa i tak poniedziałek od dawien dawna staje się dniem straconym.

Moim planem jest znowu zacząć biegać i nieco bardziej aktywniej się ruszać. Ostatnio udał mi się mój mały challenge - codziennie trening albo duży ruch (rowerowa wyprawa, piesze wędrówki). Niemal przez 14 dni udało mi się w 100 %, ale... cóż 2 dni w ciągu tego czasu musiałam poświęcić na regenerację, oddech i przystosowanie do nowego napiętego kalendarza :D

Dlatego dzisiejsza grafika ma zachęcić i Was i... mnie do wzmożonych ćwiczeń i aktywnego spędzania czasu na wakacjach. Pochwalę się tylko, że dziś do południa przerwałam lenistwo najzwyklejszym spacerem z psem. Godzinka czy dwie na świeżym powietrzu i ciągły ruch. Jako, że uwielbiam szybko chodzić, czas ten nie jest stracony, a kilometry lecą. Później jeszcze szybki marsz do sklepu po mleko i... już naliczone 171 spalonych kcal przez mój internetowy dziennik Map My Run. O internetowym dzienniku już wkrótce napiszę :)))

Dziś jest także Dzień Naleśnika. Nie będę zamieszczać zdjęcia naleśników z kakao, żeby nie zrobić Wam potocznego "smaka" i przy okazji oponki na brzuszku :) Dlatego przepis podaję tutaj przepis na naleśnika z kakao Odstępstw od diety bądź racjonalnych dawek słodyczy nie proponuję.

Więc by nasze motywacje nie wzięły w łeb, ZACHĘCAM DO RUCHU! Oto zadanie na dziś! Masz do wyboru wiele opcji, m.in.: bieganie, spacer, pływanie na basenie, brzuszki, squaty, aerobik, step, salsa, koszykówka. Robić można wiele! Twoja sylwetka na pewno na tym skorzysta ;) Good luck!
1 komentarz:

  1. Ja ćwiczę codziennie, w ramach odpoczynku robię lżejsze ćwiczenia, ale nie rezygnuję całkiem z aktywności.

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś i dziękuję za Twój komentarz. Każdy jest dla mnie na wagę złota.
Jest bardzo prawdopodobne, że do Ciebie zajrzę.

Spodobał Ci się blog ---> zaobserwuj!

Proszę, nie zostawiaj adresów do swoich wpisów i artykułów.
Pozdrawiam ciepło!
Ness

TOP