kwietnia 04, 2013

Początek

Rozpoczynam dzisiaj swoją przygodę z blogiem. Przyda się trzymać mocno kciuki, aby blog żył i tętnił życiem jak najdłużej i jak najbardziej intensywniej. O to gorąco proszę każdego, kto przeczyta choć jeden post na blogu.

Plany. Cóż, planuję zamieszczać tutaj kilka wskazówek o zdrowym stylu życia, które na pewno każdemu się przydadzą. W miedzy czasie pojawi się wiele 'pozytywnie nakręcających' myśli, tekstów, obrazów; pełno inspiracji i refleksji na temat wszystkiego co nas otacza. Mam zamiar gromadzić motywujące do wszelkiej aktywności ruchowej elementy ćwiczeń fitness, zumby, tańca łacińskiego. Pojawi się na pewno odrobina skrajności, czyli joga i koszykówka, bo to jedne z moich wielkich pasji. Wszystko nasycone muzycznymi rytmami, przeplatane smakami kuchni i przyprawione właściwie kierującym naszym umysłem coachingiem.

Dzisiejsze motto "zaryzykuj", niech będzie hasłem wolnym dla skojarzeń. Zaryzykować można niemal wszędzie: w sporcie i pracy nad sobą, w grach hazardowych, w pracy, w relacjach z bliskimi, w miłości, w walce o marzenia, w osiąganiu postawionych przez nas celów życiowych. Ryzyko dodaje nam energii, pozwala zobaczyć granicę naszego organizmu, myśli. Żyje dzięki wysiłkowi, odrobinie lekkomyślności, wolności i ekscytacji.

1 komentarz:

Cieszę się, że jesteś i dziękuję za Twój komentarz. Każdy jest dla mnie na wagę złota.
Jest bardzo prawdopodobne, że do Ciebie zajrzę.

Spodobał Ci się blog ---> zaobserwuj!

Proszę, nie zostawiaj adresów do swoich wpisów i artykułów.
Pozdrawiam ciepło!
Ness

TOP