kwietnia 10, 2013

Lady's style time!

  

Let's dance the lady's style!
Ostatnio nowością na parkietach szkół tańca jest bogaty w zmysłowe kroki, seksowne ruchy, kobiece pozy i kocie skradanie lady's style! Taniec ten często nazywa się sexy dance czy też sexy style. Na zajęciach łączy się głównie dwa style tanecznych: hip-hop i dancehall, ale znalazłam w nim też elementy tańca współczesnego oraz gorące motywy latino utrzymanych w klimacie brodway jazzu.

Zawsze sexy!
Ruchy choreograficzne są proste, a jednocześnie bardzo kobiece, ale także energiczne. Podczas zajęć nuczysz się zmysłowych ruchów bioder i klatki piersiowej, pięknego poruszania. Poczujesz się piękniejsza dzięki zmysłowym figurom, które dodatkowo pozwolą ukształtować Twoją sylwetkę. Po za tym na zajęciach poświęca się trochę czasu na rozciąganie i wzmacnianie mięśni. Co wydaje się dla mnie jednymi z istotniejszych zalet, Ladies Style kształtuje pamięć choreograficzną, koordynację w tańcu, wytrzymałość fizyczną, pozwala rozwinąć w sobie miękkość ruchu a także jego dynamikę, dzięki czemu więcej kobiecości zyskasz w codziennym poruszaniu się. Piękna postawa ciała po prostu wchodzi w cudowny nawyk!


Poczuj się jak Beyonice!
Pamiętasz kobiece ruchy w hicie Beyonce "Single Ladies" (Tutaj zobaczysz Beyonice - Single Ladies) albo energiczny układ taneczny Love on Top"? (Tutaj zobaczysz Beyonice - Love on Top) Prawdziwym krzykiem mody stał się hip-hop na obcasach, który zaprezentowała w swoich teledyskach Beyonice. Nieoficjalnie nazywa się ją twórczynią lady's style, gdyż to ona pokazała warsztat tego kobiecego stylu w swoich klipach, rozpowszechniła ten styl i konsekwentnie się go trzyma. Prawda, ze pięknie wygląda na szpilkach? Ty też możesz poczuć się tancerką na planie klipu u boku wielkiej gwiazdy R&B albo nawet nią samą. Tańcząc lady's style zyskasz dużo pewności siebie i sekretnej mowy ciała, którą podbijesz serca mężczyzn w każdym klubie i na każdej scenie. 

Do dzieła!
Ubierz się w Twoją ulubioną bluzkę, może warto odsłonić swój płaski brzuch? Jeśli lubisz szorty, podkolanówki albo legginsy czas zabrać je ze sobą na zajęcia! Ważne abyś czuła się kobieco i atrakcyjnie. Koniecznie nie zapomnij o butach na obcasie, najlepiej aby miały nie mniej niż 5 cm, gdyż taka wysokość konieczna jest aby pięknie kształtować łydki i uda oraz właściwą postawę ciała. Niektóre kobiety twierdzą, że im wyższy obcas tym lepiej się im tańczy ;)